خواص اذخر در ترکیب با سایر مواد

ترکیب اذخر با تباشیر برای درمان کیست رحم

روش مصرف:

یک قوطی داروی اذخر را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید بعد از آنکه خنک شد، به مقدار بیست گرم تباشیر هندی به آن اضافه کنید و سپس نیم ساعت در آن بنشینید.

 

ترکیب اذخر+عسل برای درمان عفونت زنانه

روش مصرف:

یک قوطی از دارو را ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید بعد از خنک شدن، ۳۰ گرم عسل و نصف لیوان از روغن زیتون به آن اضافه نمایید و سپس نیم ساعت در آن بنشینید.

 

 

 

ترکیب اذخر+عسل+نمک دریا+قسط شیرین برای درمان گوشت های زائد رحم و تخمدان

روش مصرف:

یک قوطی از داروی اذخر و یک لیوان از نمک دریا را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، ۳۰ گرم عسل و ۲۰ گرم قسط شیرین آسیاب شده به آن اضافه نمایید و نیم ساعت در آن بنشینید.

 

ترکیب اذخر+نمک دریا برای درمان گوشت های زائد رحم

روش مصرف:

یک قوطی از دارو را با یک لیوان از نمک دریا به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، نیم ساعت در آن بنشینید.

 

 

 

ترکیب اذخر +عسل+روغن زیتون برای درمان خشکی رحم

روش مصرف:

یک قوطی از دارو را ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید بعد از خنک شدن ۳۰ گرم عسل به آن اضافه نمایید و سپس نیم ساعت در آن بنشینید.

 

ترکیب ترکیب اذخر+ تخم خرفه+عسل برای درمان خارش و سوزش رحم

یک قوطی از داروی اذخر و ۲۰ گرم از تخم خرفه آسیاب شده را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از سرد شدن ۳۰ گرم عسل به آن اضافه نمایید و نیم ساعت در آن بنشینید.

 

 

ترکیب اذخر+سنا برای خروج جفت یا جنین درون رحم

روش مصرف:

یک قوطی از داروی اذخر و ۵ بسته سنای مکی (۳۰گرم) به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، نیم ساعت در آن بنشینید.

 

 

 

ترکیب اذخر+سماق رومی برای درمان خونریزی های زنانه

روش مصرف: یک قوطی از داروی اذخر و به همان میزان از سماق رومی را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، نیم ساعت در آن بنشینید.

 

ترکیب اذخر+جامع+عسل برای درمان زخم رحم یا دهانه آن

روش مصرف:

یک قوطی از داروی اذخر را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، ۳۰ گرم عسل و ۳ دانه داروی جامع با آن اضافه نمایید سپس نیم ساعت در آن بنشینید.

 

ترکیب اذخر+ابهل برای درمان خارج کردن جفت یا جنین باقی مانده در رحم

روش مصرف:

یک قوطی از داروی اذخر و یک قوطی داروی ابهل را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، نیم ساعت در آن بنشینید.

 

ترکیب اذخر+ تخم خرفه+عسل+تباشیر برای درمان سوزش، خارش، عفونت و کیست رحم

روش مصرف:

یک قوطی از داروی اذخر و ۲۰ گرم تخم خرفه آسیاب شده را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، ۳۰ گرم عسل و ۲۰ گرم تباشیر آسیاب شده به ان اضافه نمایید سپس نیم ساعت در آن بنشینید.

 

ترکیب اذخر+حنا به منظور ضخیم کننده دیواره رحم

روش مصرف: 

یک قوطی از داروی اذخر را به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، ۱۰۰ گرم حنا به ان اضافه نمایید و مخلوط کنید سپس نیم ساعت در آن بنشینید.( داروهای عمومی و تخصصی،علی زاده و ایه اللهی)

 

 

ترکیب اذخر+جمع کننده به منظور کوچک کننده رحم

روش مصرف:

یک قوطی از داروی اذخر و یک قوطی هم از داروی خولنجان به مدت ۲۰ دقیقه در آب فراوان بجوشانید و بعد از خنک شدن، نیم ساعت در آن بنشینید.

 

2 دیدگاه

  1. برای عفونت شدید چند بار باید اذخر را استفاده کرد . و با چه فاصله زمانی؟

    1. سلام، وقتتون بخیر
      با مشاور تخصصی به شماره ۰۹۱۱۳۵۴۲۸۲۱ تماس بگیرید، کامل راهنماییتون میکنن (۸صبح تا ۱۰شب پاسخگو هستن و مشاوره رایگان است)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

در صورت موجود شدن مرا با خبر کن We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.
X